Producenci
Promocje - wysokiej jakości produkty w niskich cenach. Skorzystaj ze świetnej oferty!
O nas

Witajcie!


Tu Karolina i Filip :-) Od ponad dwóch lat tworzymy Fair Trend efekt naszych wspólnych marzeń i wartości. Zaczęło się między regałami zwykłych sklepów. Mieliśmy dość roli detektywów: sprawdź czy nie ma oleju palmowego! na pewno wegańskie? a ta kawa to skąd…? Znacie to? Zamarzyliśmy o sklepie, w którym moglibyśmy odetchnąć. Nie musieć przyglądać się każdej etykiecie. Sklepie, w którym wszystkie dostępne rzeczy byłyby naprawdę dobre – dla ludzi, dla zwierząt i dla planety. 

- To może, my spróbujmy zbudować takie miejsce? – wpadło nam nieśmiało do głowy. Zakiełkowało. I oto jesteśmy ;-) 

 

W jednym miejscu połączyliśmy idee weganizmu, Sprawiedliwego Handlu i Zero Waste. Wierzymy, że spaja je poczucie odpowiedzialności za świat, w którym żyjemy i który chcemy zmieniać. Wartości, które chcemy propagować to nie tylko produkty, to również sposób pakowania paczek, dobór kontrahentów, podejście do klienta - dbamy o to, by na każdym etapie naszej pracy były spełnione najwyższe standardy - te ekologiczne i etyczne.

 

Oprócz naszej dwójki jest jeszcze nasz mały brzdąc Jerzy oraz Dżafar i Lusia - dwa psiaki, które adoptowaliśmy ze schroniska. Ci, którzy wpadają po odbiór osobisty mieli okazję poznać naszą zgraję na żywo :-)

 


To miejsce istnieje, ponieważ wierzymy, że każdy, na dowolnym etapie, we własnym tempie może się dołączyć do rosnącego trendu bycia fair. Każdy może rozpocząć swoją małą, osobistą, codzienną rewolucję, których suma przynosi tyle dobra. Można inaczej! Wystarczy spróbować!

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER
Nie ominą Cię informację o promocjach i nowościach
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl